cofnij do Narzędzia i osprzęt budowlany

Filter By

Price

Price

 • zł72.00 - zł1,012.00

szpachle PARFAITLISS

Active filters

 • Szpachla Parfait Liss 25 cm

  szpachla Parfait Liss 25 cm

  zł89.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 25 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem teleskopu do wygładzania sufitów.

 • szpachla Parfait Liss 35 cm

  szpachla Parfait Liss 35 cm

  zł115.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 35 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem teleskopu do wygładzania sufitów.

 • Szpachla Parfait Liss 45 cm

  szpachla Parfait Liss 45 cm

  zł135.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 45 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem teleskopu do wygładzania sufitów.

 • Szpachla Parfait Liss 60 cm

  szpachla Parfait Liss 60 cm

  zł185.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 60 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem teleskopu do wygładzania sufitów.

 • Szpachla Parfait Liss 80 cm

  szpachla Parfait Liss 80 cm

  zł239.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 80 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem teleskopu do wygładzania sufitów.

 • Szpachla Parfait Liss 100 cm

  szpachla Parfait Liss 100 cm

  zł319.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 100 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowani.

 • szpachla Parfait Liss 120 cm

  szpachla Parfait Liss 120 cm

  zł335.00

  Szpachla PARFAIT LISS o długości 120 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowani.

 • przedłużka teleskopowa Parfait Liss 2x0,5m
  • Out-of-Stock

  przedłużka teleskopowa Parfait Liss 2x0,5m

  zł135.00

  Teleskopowa przedłużka PARFAIT Liss, aluminiowa, wysuwana do maksymalnej długości 1 m, do stosowania ze szpachlami PARFAIT LISS.

 • Przedłużka teleskopowa Parfaitliss 2x1m

  przedłużka teleskopowa Parfait Liss 2x1m

  zł165.00

  Teleskopowa przedłużka PARFAIT Liss, aluminiowa, wysuwana do maksymalnej długości 2 m, do stosowania ze szpachlami PARFAIT LISS.

 • Przedłużka teleskopowa Parfaitliss 2x2m

  przedłużka teleskopowa Parfait Liss 2x2m

  zł259.00

  Teleskopowa przedłużka PARFAIT Lisse, aluminiowa, wysuwana do maksymalnej długości 4 m, do stosowania ze szpachlami PARFAIT LISS.

 • zestaw szpachli Parfait Liss -Airless Coating
  • Out-of-Stock

  zestaw szpachli Parfait Liss -Airless Coating

  zł980.00
  Zestaw profesjonalnych szpachelek francuskiej firmy L'outil Parfait, przeznaczony do szpachlowania.
 • zestaw szpachli Parfait Liss -Airless Smoothing

  zestaw szpachli Parfait Liss -Airless Smoothing

  zł980.00
  Zestaw profesjonalnych szpachelek francuskiej firmy L'OUTIL PARFAIT, przeznaczony do szpachlowania.